Сумка Набір аварійної допомоги автомобіліста сірий
- Готово до відправки
- Код: 4500000022
450 ₴
360 ₴
+380 (99) 759-18-88
- +380 (97) 021-18-88
- +380 (93) 921-58-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка Набір аварійної допомоги автомобіліста
Колір: сірий
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 150 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сумка Набір аварійної допомоги автомобіліста сірий»
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Комплектація набору | Сумка |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴





