Наліпки на руль MOMO Italy 44 мм наліпки на кермо на скотчі УЦІНКА!!!
- В наявності
- Код: 5800000001
240 ₴
145 ₴
+380 (99) 759-18-88
- +380 (97) 021-18-88
- +380 (93) 921-58-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чудовий дизайн відомої фірми MOMO
Налыпки на кермо на скотчі 3М
Діаметр 44 мм
Гарний міні аксесуар для вашого авто
Дрібні подряпинки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид наклейки | Декоративна |
| Тип наклейки | Універсальна |
| Виробник | Сток Італія |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Чорний |
| Поверхня наліпки | глянцева |
| Варіант поклейки | Зовнішня |
| Висота | 44 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Діаметр | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 ₴




