
Попільничка автомобільна Машинка чорна з підсвіткою фар Червона УЦІНКА!
- Готово до відправки
- Код: 2400000009
400 ₴
150 ₴
+380 (99) 759-18-88
- +380 (97) 021-18-88
- +380 (93) 921-58-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Попільничка автомобільна з підсвіткою фар і видає звуки перегонової машини під час відкриття
Батарейки до комплекту не входять
Колір: червоний
Ідеально підійде до інтер'єру будь-якої моделі авто.
УЦІНКА!
Незначні потертості на попільничці.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 150 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Попільничка автомобільна Машинка чорна з підсвіткою фар Червона УЦІНКА!»
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип попільнички | Універсальна |
| Колір | Червоний |
| Підсвічування | Так |
| Тримач для сигарети | Так |
| Діаметр нижньої частини | 136 мм |
| Діаметр верхньої частини | 95 мм |
| Висота | 85 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Fawaz Al Khateeb |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴





