Набір аварійної допомоги автомобіліста Аптечка, Знак, Жилет, сумка, трос (набір тех допом 11)
- Готово до відправки
- Код: 4500000016
1 974 ₴/комплект
1 500 ₴/комплект
+380 (99) 759-18-88
- +380 (97) 021-18-88
- +380 (93) 921-58-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір аварійної допомоги автомобіліста
Вміст:
- сумка набір автомобіліста
- жилет світловідбивний i>аптечка
- знак аварійної зупинки i>трос буксирувальний
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 150 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Набір аварійної допомоги автомобіліста Аптечка, Знак, Жилет, сумка, трос (набір тех допом 11)»
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Комплектація набору | Аптечка, Трос буксирний, Знак аварійної зупинки, Сумка, Світловідбиваючий жилет |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴/комплект





