Набір аварійної допомоги автомобіліста Аптечка, Знак,Жилет, сумка, трос, ланцюги, прикурювач, ключ (набір тех допом 31)
- Готово до відправки
- Код: 4500000020
3 742 ₴/комплект
3 300 ₴/комплект
+380 (99) 759-18-88
- +380 (97) 021-18-88
- +380 (93) 921-58-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір аварійної допомоги автомобіліста
Вміст:
- браслети на колеса
- дроти пускові, прикурювач
- хрестовий ключ
- сумка набір автомобіліста
- жилет світловідбивний
- аптечка
- знак аварійної зупинки</li>
- трос буксирувальний
- щітка скребок
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 119 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Набір аварійної допомоги автомобіліста Аптечка, Знак,Жилет, сумка, трос, ланцюги, прикурювач, ключ (набір тех допом 31)»
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація набору | Аптечка, Трос буксирний, Знак аварійної зупинки, Сумка, Світловідбиваючий жилет, Дроти "прикурювання" |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 10 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴/комплект





