Набір аварійної допомоги автомобіліста Аптечка,Знак,Жилет, сумка, трос, ланцюги, щітка (набір тех допом 21)
- Готово до відправки
- Код: 4500000018
2 648 ₴/комплект
2 300 ₴/комплект
+380 (99) 759-18-88
- +380 (97) 021-18-88
- +380 (93) 921-58-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір аварійної допомоги автомобіліста
Склад:
- браслети на колеса
- сумка набір автомобіліста
- жилет світловідбивний
- аптечка сумка
- знак аварійної зупинки
- трос буксирувальний
- щітка скребок
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 150 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Набір аварійної допомоги автомобіліста Аптечка,Знак,Жилет, сумка, трос, ланцюги, щітка (набір тех допом 21)»
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Комплектація набору | Аптечка, Трос буксирний, Знак аварійної зупинки, Сумка, Світловідбиваючий жилет |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴/комплект





