Набір аварійної допомоги автомобіліста Аптечка, Вогнегасник 1 кг, Сумка (набір тех допом 4)
- Готово до відправки
- Код: 4500000021
1 495 ₴/комплект
1 245 ₴/комплект
+380 (99) 759-18-88
- +380 (97) 021-18-88
- +380 (93) 921-58-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір аварійної допомоги автомобіліста Аптечка, Вогнегасник, Сумка
склад:
- сумка набір автомобіліста
- вогнегасник 1кг
- Аптечка
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 150 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Набір аварійної допомоги автомобіліста Аптечка, Вогнегасник 1 кг, Сумка (набір тех допом 4)»
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація набору | Сумка, Аптечка, Вогнегасник |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 200 мм |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 245 ₴/комплект





