Набір аварійної допомоги автомобіліста Аптечка, Вогнегасник, Знак,Жилет, сумка, трос, щітка скребок (набір тех допом 10)
- Немає в наявності
- Код: 4500000015
2 563 ₴/комплект
+380 (99) 759-18-88
- +380 (97) 021-18-88
- +380 (93) 921-58-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Набір аварійної допомоги автомобіліста
склад:
- сумка набір автомобіліста
- жилет світловідбивний
- вогнегасник 1 кг
- щітка скребок
- Аптечка
- Знак аварійної зупинки
- трос буксирувальний
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 150 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Набір аварійної допомоги автомобіліста Аптечка, Вогнегасник, Знак,Жилет, сумка, трос, щітка скребок (набір тех допом 10)»
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація набору | Аптечка, Трос буксирний, Вогнегасник, Знак аварійної зупинки, Сумка, Світловідбиваючий жилет |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 200 мм |
| Вага | 5 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 563 ₴/комплект





