


Тент, чохол для автомобіля Седан, Універсал Guard Сірий 382х163х146 см Guard 4В
- Немає в наявності
- Код: 4400000014
1 600 ₴
+380 (99) 759-18-88
- +380 (97) 021-18-88
- +380 (93) 921-58-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Захисний чохол для авто Guard обладнаний спеціальною м'якою підкладкою, яка забезпечує дбайливе ставлення до поверхні авто.
Автомобільний тент також дасть змогу зберегти ваш транспортний засіб у чистоті під час дощу, якщо машина розміщена на стоянці. Під чохлом авто не гріє й не перегрівається на сонці.
Автомобіль із тентом Guard буде завжди чистим і доглянутим. Це збереже ваш час і гроші на миття та полірування.
Особливості:
- Простий у використанні та надійний в експлуатації
- Призначений для автомобілів у кузові — джип/мінівен
- Водовідштовхувальна поверхня
- Світловідбивна здатність
- Бавовняна підкладка
- Кишені для дзеркал
- Паковання — сумка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип кузова | Седан |
| Сезон | Демісезон |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Сірий |
| Вага | 5.46 кг |
| Довжина | 3820 мм |
| Ширина | 1630 мм |
| Висота | 1460 мм |
| Утеплений чохол | Так |
| Стан | Новий |
| Виробник | Jeep |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Jeep |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴




