Наклейки на ковпачки Volkswagen Фольксваген, наклейки на диски 90 мм чорні 4 штуки
- Немає в наявності
- Код: 2200000142
300 ₴/комплект
+380 (99) 759-18-88
- +380 (97) 021-18-88
- +380 (93) 921-58-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Наклейки на ковпачки, заглушки, наклейки на диски Volkswagen Фольксваген
Прямі , не сферичні
Діаметр: 90 мм
Матеріал: Алюміній
Кріплення: двосторонній скотч
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 150 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Наклейки на ковпачки Volkswagen Фольксваген, наклейки на диски 90 мм чорні 4 штуки»
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sahler |
| Країна виробник | Туреччина |
| Варіант поклейки | Зовнішня |
| Вид наклейки | Декоративна |
| Вид транспорту | автомобіль |
| Висота | 1 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Мінімальний тираж | 4 шт. |
| Поверхня наліпки | глянцева |
| Тип наклейки | На колесо |
| Тип поверхні паперу | Напівглянсова |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴/комплект





