Сумка Набір аварійної допомоги автомобіліста
Колір: чорна
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 150 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сумка Набір автомобільної допомоги чорна 46х20х14 см ST-06»
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Об`єм | 3 л |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴







