
Брелок автомобільний металевий для ключів фольксваген Volkswagen 9,2 см
- Немає в наявності
- Код: 4000000137
222 ₴
+380 (99) 759-18-88
- +380 (97) 021-18-88
- +380 (93) 921-58-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Брелок автомобільний предназначен для прикрашування зв'язки ключів від машини.
Це завжди стильний аксесуар, який ніколи не стане зайвим в арсеналі предметів, а також підходить для ідеального подарунка до будь-якого свята.
матеріал метал
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 150 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Брелок автомобільний металевий для ключів фольксваген Volkswagen 9,2 см»
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlas |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 20 г |
| Вид брелока | Автомобільний |
| Довжина | 92 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Без покриття |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика малюнка/форми | Автомобілі |
| Товщина | 4 мм |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222 ₴





